Sağladığımız Hizmetler

Hizmetlerimizi keşfetmeniz için sabırsızlanıyoruz

Serigrafi

Etiket, Metal Yüzel baskıları. Ürün üzeri baskı, Teknik Makina Etiketleri, Tanıtım Etiketleri yapmaktayız.

Aynı zamanda Pano ve Tuş takımı baskıları, Lazar Kesimli Alüminyum Etiket Baskıları Uyarı Levha Etiketleri Baskıları, Hediyelik Eşya, Anahtarlık, Bardak, Küllük, Ajanda, Kalem, Kalemlik vs Baskıları ile sizlerin ihtiyacına göre her ebat ve her boyutta metal, plastik, ahşap üzeri baskı seçenekleri ile yelpazemize katılan yeni ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Tabela

Tabela ve Dış cephe reklamları bir şirketin olmazsa olmazlarındandır. Şirketin kimliğine göre yapılacak bir tabelanın tespitinde reklamcının işidir.

Totem tabela, Alüminyum Tabela, Alüminyum Dekupe, Pleksi Kutu Harf Tabela, Led Sistemleri, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Paslanmaz Kutu Harf Tabela, Dijital Baskı, Araç Yazıları, Yönlendirme, Bilboard, Çatı Tabelası, Yol Tabelası ve Cam Giydirme gibi çalışmalarımızla şirketinizin görsellik derecesini arttırarak müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

Dijital Baskı

Elektronik ortamda hazırlanmış tasarımlar ve fotoğrafların, gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılan baskı tekniğine dijital baskı denir. Bu özelliği nedeniyle oldukça ekonomiktir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu baskı tekniğinde kullanılacak tasarımlar, gibi bilgisayar programları ile hazırlanabilir.

Hava şartlarına karşı uzun süreli dayanıklılık sağlayan solvent bazlı boya kullanılan dijital baskı tekniği ile tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan billboard, tabela, afiş vb. gibi reklam ürünleri hazırlanmaktadır.Pek çok baskı tekniği hız ve kalite açısından geride bırakan dijital baskı aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır.

Promosyon

Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir.

Anahtarlık, Rozetler, Çakmaklar, USB Flash Bellek, Kalemler

Kalemlik, Kupalar, Şapka, Flama, Bayrak, Masa Üstü Bayrak

Masa Üstü Saatler, Duvar Saatleri, Plaketler, Magnetler, Bardak Altı

Kardon Çantalar, Ajanda, Gemici Takvimler, Masa Üstü Takvimler gibi günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz kullanışlı ürünlerdir.

Matbaa

Ürettiğiniz ürünü tanıtmak için yapılacak çalışmaların belkide en önemlisi. Tarafımızdan gerçekleştirilmiş Katalog çalışmaları.

Tüm firmaların kullanmayı tercih ettiği Katalog, Broşür, Bloknot, Kartvizit, Antetli Kağıt, Logolu Zarflar, Davetiye, Sticker, Sipariş Formu, Servis Formu, Tahsilat Makbuzu, El Broşürü, Yaka ve Fatura Kartı, Özel Cepli Dosya yapımı vb. gibi çalışmalarınızda Etkinlik, ilan, duyuru gibi işleriniz için Afiş basım ve tasarımı. Sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz?

Hemen iletişime geçin size uygun tasarımı belirleyelim.